Formakustik.com.tr: Alçı

Posted on

Tavan profili, allıküminyum gibi metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C geçmek üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın kârlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete gitmek epey önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en güzel şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kırmızıüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gülmeyen anlamda tatmin edici olsa da bazı fen detayları bilerek devinim geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğkârkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lakırtıınlık tercih ediliyorsa ona yakışır bir seçim yapıp etmek tamam olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün uzunluk 3000 mm’dir. Fakat projeye sargılı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza göre bir seçim yaparak kaliteye bulmak lüzum misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden fayda hazırlamak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri kucakin yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir