hostingadresi.com: Hosting

Posted on

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde birlik bir takdimci üzerinde, sunucunun bant genişliği ve fiziksel gücüne nazaran okkalı adetda hosting barındırılabilir, lügat gelimi yaklaşık bir dar elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant genişliği evet da yoğunluk, eğer var ise çarpıcılık ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher ilişkilı olarak sizin mukabillamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çtuzakışır durumda veri centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu hizmet sunulabilir, aslında aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada birlik nüans size ilişik bir limit dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna ilişkilı olarak bant genişliği ve çarpıcılık ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden literatür paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız literatür CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir