Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Posted on

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuştur. Yüksek kalitede yetişek vermeyi ammaçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Meslek, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile toplumsal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Meslek vermiş olduğu yetişek sebebiyle bilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde yüce gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , orta ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en düzgün eğitimi çevirmek kucakin en son teknolojik yetişek araçlarını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve dijital yetişek yazılı sınavmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini elan keskin ve şen hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Meslek, aynı zamanda öğrencilere kreatif kuvve ve sıkıntı çözme yeteneğini vüruttirmeyi ammaçlar. Bunun kucakin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar yoluyla sıkıntı çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini deyiş etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanılamar. Ve onların kreatif kuvve becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin toplumsal ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı olabilir. Meslek, öğrencilere sanatsal, sportif ve toplumsal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere sulplmalarına imkân tanılamar. Bu etkinlikler, öğrencilerin toplumsal becerilerini vüruttirmelerine yardımcı olabilir. Ve onların okulda, toplumda elan artı bir tesir bırakmasına yardımcı olabilir.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej hatta öğrencilerine dar dışı seyahetleri ve anahtar eğitimi kabilinden zeyil yetişek fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya hakkında bilgi sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olabilir. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış olduğu anahtar eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış olduğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı anahtar eğitimi, öğrencilerin dünya hakkında elan zait bilgi sahibi olmalarına ve farklı anahtar ve kültürlerle elan kolay komünikasyon kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne denli standardını esirgeyici bir okuldur. Meslek, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek verir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile toplumsal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik yetişek araçlarını kullanarak, sıkıntı çözme ve kreatif kuvve becerilerini vüruttirmeyi ammaçlar.
Antrparantez, öğrencilerin toplumsal ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı olabilir. Habitat dışı ekskursionlar ve anahtar eğitimi kabilinden zeyil yetişek fırsatları da sunar. Birgani ünlü, emekeşı, başarılı Fen İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir