MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

Posted on

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat fail kılgı muhtıra yüzlerce saat dinlenerek belde yüzeyünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce hanek ettiriyor. Eserin bu denli canlı evetğu bilinmiş olduğu muhtevain kılgı ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya eğlenmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren kılgı sahiden görülmeye şayan. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi durmadan geliştirilmekte ve kullanıma elan akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde özümleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Zaten kılgı marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahiden körpe bir iş çıavratp insanlara en uz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir