MedreseRadyo Risale i Nur

Posted on

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat karşılayıcı infaz jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek bucak vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde habitat haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı olduğu bilindiği midein infaz ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut seyretmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren infaz filvaki görülmeye porte. İnternet sitesi temelli taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma henüz yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde oyun edilmeye çallıkışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden baktığınız bugün uygulamanın benekının ve indirilme rasyoının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında filvaki adamakıllı bir iş çıeşp insanlara en eksiksiz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir