Performans Geciktirici

Posted on

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de rical kucakin üretilen henüz süssüz modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını kösteklemek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri çıplak arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler düğün raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbunca er dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de bucak almaya esasladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli narin olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri bir parça olarak satmanın yanı sıra birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak gitgide liberalleşmeye hak revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla dayalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk gelmek kucakin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse de baş esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir başına veya bir partnerle her yaştan isim aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata renk koymak kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde pinhan olduğu kucakin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, teamüllevselliği hakkında malumat edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin yetişkin çaba sarf etmelidirler. Başkaca; imdi gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan allıkışmutaş henüz zorlamasız ve sükûnet olmaya esasladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks balkonında yaşanan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu artırdığı kucakin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete için tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, balkonına zihayatlık koymak, henüz hayır bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek kucakin sex shoplardan allıkışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan verişi haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yetişkin gelişmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta epey dokunaklı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en zorlamasız yolu. Başkaca seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken bilgisizkaldırmak kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz hayır seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir