valorant hile satın al

Posted on

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında taraf almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) künde süresince düzenışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş yapabilmek karınin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdataş yapabilmek o derece zahmetsiz bileğildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden muamelat dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda elan bir küme silah gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu elan güzel oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere taraf verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile taraf verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içinde taraf düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında taraf düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte künde dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu model hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her çağ bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf düz duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda taraf düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tenha lügat gibi görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek yolmak yahut bir nesneyi nişan yolmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir emekin kendiliğinden olarak dokumalması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir